برای محصولاتی که در صفحه آن ها ضمانت ویژه درج شده است، پس از خرید تا 7 روز مهلت دارید محصول را به هر دلیلی، تعویض یا به صورت کامل مرجوع کنید. اگر محصول مشکل سایز، کیفیت، عدم تطابق با عکس و… داشت و یا حتی محصول مورد پسندتون نبود، میتوانید به راحتی از طریق راه های ارتباطی اقدام به ثبت مرجوعی و یا تعویض کنید.
شرایط تعویض و مرجوعی:
  • محصول خریداری شده نباید استفاده شده باشد. یعنی اگر محصول به دست شما رسید و از آن در بیرون از منزل حتی برای یکبار هم استفاده کردید، شامل ضمانت نمی‌شود (تست کردن و پا زدن محصول در داخل خانه مشکلی ندارد).
  • محصول باید دقیقا مثل زمان تحویل باشد. یعنی اگر محصول توسط مشتری کثیف و یا دچار مشکل و آسیب دیدگی شده باشد، شامل ضمانت نمی‌شود.
  • بسته بندی محصول باید همراه با محصول مرجوع و تا حد امکان سالم باشد. محصول بدون بسته بندی، شامل ضمانت نمی‌شود.
  • 4- هزینه ارسال سفارشات در فروشگاه اینترنتی آف مد رایگان می‌باشد، ولی هزینه ارسال تعویض و مرجوعی به عهده خود مشتری می‌باشد. البته اگر مشکلی از طرف فروشگاه باشد، هزینه های تعویض و مرجوعی آن کاملا توسط فروشگاه آف مد پرداخت میشود.
راهنمای قدم به قدم:
پس از رسیدن محصول، در اولین قدم محصول را از بسته خارج و بسته بندی محصول را حتما نگه دارید. سپس محصول را از نظر کیفی و ظاهری بررسی کنید، اگر در این مرحله مشکلی نبود، سپس اقدام به تست سایز و راحتی کفش و یا کتونی در خانه کنید (بدون کثیف کردن و یا آسیب زدن به محصول). اگر همه چیز درست بود، میتوانید با خیال راحت از محصول استفاده کنید و لذت ببرید. اما اگر مشکل سایز، کیفیت و… داشتید و یا حتی محصول را پسند نکردید، محصول را مثل زمان تحویل داخل بسته بندی قرار داده و در خواست تعویض یا مرجوعی خود را از طریق راه های زیر ثبت کنید.

منو اصلی