تمامی محصولات ایرانی با پست پیشتاز و محصولات های‌کپی با تیپاکس به صورت رایگان ارسال میشود، در صورت درخواست مشتریان، امکان ارسال محصولات ایرانی با تیپاکس فراهم است، ولی هزینه ارسال آن به عهده خود مشتری است.

هزینه ارسال تمامی محصولات به صورت رایگان است و از مشتریان هزینه ای دریافت نمیشود.

محصولاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند، بین 2 تا 6 روز کاری با توجه به شهر مقصد و محصولاتی که با تیپاکس ارسال میشود بین 1 تا 3 روز کاری به دست مشتریان میرسد.

در حال حاضر نحوه پرداخت هزینه محصولات به دو صورت آنلاین و پرداخت درب منزل (برای محصولات کمتر از 2 میلیون تومان) می‌باشد. البته هزینه ارسال در روش پرداخت درب منزل به علت ارسال با تیپاکس رایگان نیست و بخشی از آن باید توسط مشتری پرداخت شود. برای توضیحات کامل به این صفحه مراجعه کنید.

بله، افرادی که رمز دوم پویا آنها فعال نیست، می‌توانند با مراجعه به دستگاه خودپرداز، هزینه محصول را واریز کرده و رسید آن را از طریق پشتیبانی برای ما بفرستند. برای استفاده از روش کارت به کارت، به این صفحه مراجعه کنید.

بله، تمامی محصولات ایرانی تا 7 روز و محصولات ها‌ی‌کپی تا 24 ساعت امکان تعویض سایز یا مدل را دارند.

بله، تمامی محصولات ایرانی شامل ضمانت ویژه می‌شوند که میتوانید محصول را حتی در صورت پسند نبودن به صورت کامل تا 7 روز مرجوع کنید.

هزینه ارسال محصولات تعویضی و مرجوعی به عهده خود مشتری است و فقط هزینه ارسال اولیه فروشگاه رایگان است. البته اگر مشکلی از طرف فروشگاه باشد، هزینه های تعویض و مرجوعی آن کاملا توسط فروشگاه آف مد پرداخت می‌شود.

جواب سوالت رو پیدا نکردی؟ همین الان به ما پیام بده

منو اصلی