قوانین و مقررات

شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آف مد

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از فروشگاه اینترنتی آف مُد به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب ‏‌سایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی آف مُد از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ های فروشگاه اینترنتی آف مُد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. تمامی کاربران موظف هستند قبل از ثبت سفارش در سایت عضو شده و تمامی اطلاعات خود را به درستی وارد نمایند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

تمامی کاربران موظف هستند قبل از ثبت سفارش موجودی محصول را از طریق راه های ارتباطی بررسی و سپس قدام به پرداخت کنند. در صورت موجود نبودن محصول، به سرعت وجه پرداخت شده به حساب مشتری بازگردانده می شود.

تعداد روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند و زمان ارسال هر محصول بر اساس روزکاری ست.
فروشگاه اینترنتی آف مُد به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات شماست.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی آف مُد به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی آف مُد همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی آف مُد به پایان برسد، و مشتری سفارش را از قبل ثبت کرده باشد، میتواند تمامی مبلغ پرداختی را پس بگیرد یا یک محصول دیگر را انتخاب کنید.

رعایت حریم خصوصی:

فروشگاه اینترنتی آف مُد به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می ‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌ کند.
فروشگاه اینترنتی آف مُد متعهد می ‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن ‏‌تر و امن ‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌ دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی آف مُد، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ما جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی آف مُد محسوب می ‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی آف مُد است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می ‏‌دارد.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی آف مُد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی آف مُد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

منو اصلی